CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Elblągu i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:42 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza kompania Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Sporządzamy zawodowe usługi rolne jak i dysponujemy obsługą domostw agrarnych.Na wszystkie wykonywane profesje tudzież usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy według wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podparte na uprawianiu wielu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych prowadzących, transportowców czy też wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to wykonywanie usług w zakresie przewozu postaci lub rzeczy wehikułami, które są zaobserwowane na obszarze Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi względnie rzeczy na otoczenie innego kraju bądź importowanie zza krawędzi do Lokalny.
94305
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4098
Użytkowników
939
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.