CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Elblągu i okolicy

Dobra kosmetyczka w Rzeszowie OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 30, 2018 09:13 - Moda i uroda - Rzeszów

99.00 zł

  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
W ramach usług naszego gabinetu kosmetycznego Bio-derma z Rzeszowa, proponujemy profesjionalne zabiegi na ciało oraz manicure. Specjalnością gabinetu są zabiegi odmładzające, w szczególności zabieg firmowy BIO. Jest on wykonywany na bazie ekologicznych składników: olejów mineralnych, ziół, które w połączeniu z masażami dają widoczne efekty.

Dodatkowo Strefa Piękna i Urody zachęca do skorzystania z zabiegów na rzęsy, czyli m.in farbowanie henną, makijaż permanentny rzęs . Klientki chwalą Nasze wykonanie makijaży: okolicznościowych oraz wieczorowych. Nasze kosmetyczki zapraszają również na manicure. Zapraszamy także na zabieg: mezoterapii igłowej

Nasz personel z przyjemnością doradzi Państwu, jak pielęgnować ją na co dzień, by była gładka i dobrze odżywiona. W ofercie są także m.in. redukujące cellulit, regenerujące skórę oraz liczne zabiegi odmładzające. W śród wykonywanych zabiegów jest także karboksyterapia – oferujemy ją jako jedyni w mieście.

Co nas wyróżnia? Najwyższe standardy, duże doświadczenie, czyli wszystko, co powoduje, że klienci po wizycie wychodzą od nas uśmiechnięci. Mamy bardzo szeroki wybór zabiegów upiększających oraz medycyny estetycznej.

Szczególnie polecamy takie usługi jak: manicure, depilacja laserowa oraz zamykanie naczynek.

Przypominamy nasz adres – Rynek 4 w Rzeszowie.

Tel 692 569 739
WWW https://www.bio-derma.pl
82669
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
3532
Użytkowników
808
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.