CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Elblągu i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 09:56 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy zawodowe usługi agrarne oraz administrujemy obsługą gospodarstw agrarnych.Na wszelkie robione profesje jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Termin realizacji determinujemy wedle wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie oparte na uprawianiu wielu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Dopuszczamy wykwalifikowanych kierowców, spedytorów tudzież wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w zakresie przewozu osób lub rzeczy pojazdami, które są zarejestrowane na obszarze Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi albo rzeczy na otoczenie innego kraju ewentualnie sprowadzanie zza krawędzi do Krajowy.
94305
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4098
Użytkowników
939
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.