Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 17, 2022 05:15 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza kompania Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Sporządzamy zawodowe usługi rolne jak i dysponujemy obsługą domostw agrarnych.Na wszystkie wykonywane profesje tudzież usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy według wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podparte na uprawianiu wielu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych prowadzących, transportowców czy też wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to wykonywanie usług w zakresie przewozu postaci lub rzeczy wehikułami, które są zaobserwowane na obszarze Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi względnie rzeczy na otoczenie innego kraju bądź importowanie zza krawędzi do Lokalny.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.