Test osobowości - PERSO.IN

July 3, 2022 17:09 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kwestionariusz PERSO.IN umożliwia poznać różnice indywidualne. Wypełnienie testu umożliwia wygenerowanie charakterystyki osobowości wypełniającego. Po badaniu dostaje się indywidualny raport wskazujący cechy osobowości, potencjał i wskazówki jak najlepiej wykorzystać je w funkcjonowaniu osobistym i zawodowym. Praca daje o wiele większą satysfakcję, kiedy jest dostosowana pod nasze indywidualne ukierunkowanie. Poznanie osobowości, swoich potencjalnych szans i ryzyk może pomóc dokonać najlepszych wyborów.

Nasz test jest to narzędzie, które ma 150 pozycji testowych. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w obszarach postaw w stosunku do ludzi, otwartości na doświadczenia, podejścia do zobowiązań, inicjowania aktywności i kontaktów z ludźmi oraz sposobów reagowania na trudne sytuacje.

Obszerny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, z informacją o tym jaki jesteś, obszarami, w których możesz się sprawdzić oraz możliwymi ryzykami. Można także poznać 10 stylów zachowań i reagowania charakteryzujących ludzi. Jest możliwość też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN w celu omówienia raport i w pełni wykorzystać swoje mocne strony. Raport osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Zawiera on informację w jaki sposób z tobą nawiązywać kontakt, jak cię motywować, co cię interesuje i co wpływa na usatysfakcjonowanie z pracy. Są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, wykorzystywane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

Istnieją też raporty w formie 1 strony A4 o nazwie OnePager. Służą one dla zespołów i osób indywidualnych. Dzięki nim można zobaczyć co wpływa na motywację badanego, jakie działania preferuje, co uznaje za wartościowe, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie stworzone jest na bazie szeroko wykorzystywanej przez psychologów koncepcji Wielkiej Piątki. Spełnia standardy psychometryczne dla kwestionariuszy psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.