Praca w Holandii przy produkcji takze dla osób uczących sie

November 25, 2019 12:45 - Dam pracę - Opole
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
AGENCJA PRACY CONCEPT PLUS SP. Z O.O. (NR 11738) POSZUKUJE DLA SWOJEGO KLIENTA PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:
PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M) PRZETWÓRSTWO MIĘSA
MIEJSCE PRACY: GROENLO (HOLANDIA)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• PAKOWANIE PACZEK Z MIĘSEM NA PALETY
• PRZYGOTOWYWANIE PALET DO TRANSPORTU
• PRACE FIZYCZNE PRZY POSZCZEGÓLNYCH LINIACH I MASZYNACH PRODUKCYJNYCH
• SORTOWANIE PRODUKTÓW
• KONTROLA JAKOŚCI
WYMAGANIA:
• UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
• WYTRZYMAŁOŚĆ FIZYCZNA
• GOTOWOŚĆ DO PRACY DWUZMIANOWEJ
• MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO
• MILE WIDZIANY WŁASNY SAMOCHÓD
OFERUJEMY:
• MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA ZARÓWNO NA DŁUŻSZY OKRES, JAK I KRÓTKOTERMINOWO
• 40 GODZIN TYGODNIOWO
• TERMINOWO WYPŁACANE WYNAGRODZENIE W WYSOKOŚCI 10,07€ BRUTTO/H - ZAROBKI WEDŁUG TARYFY PŁAC IGZ PLUS DODATKI
• PRZYJAZNY SYSTEM ZALICZEK
• ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU DO NIEMIEC (MAX. 65 € BUSEM ORAZ MAX. 100 € PRYWATNYM SAMOCHODEM)
• ZWROT KOSZTÓW POWROTU DO POLSKI (75 € NIEZALEŻNIE OD ŚRODKA TRANSPORTU)
• ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ NA WARUNKACH NIEMIECKICH
• ZORGANIZOWANE, KOMFORTOWE ZAKWATEROWANIE
• BEZPŁATNĄ ODZIEŻ ROBOCZĄ
• WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY BĄDŹ TELEFONICZNY:
504581042
AS@CP-PERSONAL.COM
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu